نرم افزار تحت ویندوز

نرم افزار تحت ویندوز

نرم افزار تحت ویندوز

Blog Articleیکی از پرطرفدارترین محصولات تولید شده توسط شرکت جهان گستر پارس، نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز است که با نام IO control هم شناخته می شود و از زمان تولید خود توانسته اعتماد افراد زیادی را به خود جلب کند.
نرم افزار حضور غیاب IO control کارهای زیادی از دستش برمی‌آید.

سیستم حضور و غیاب از گذشته تا کنون به روش‌های مختلفی انجام می‌گرفته است.
برخی از سازمان‌ها، هنوز هم به صورت دستی حضور و غیاب کارکنان را انجام می‌دهند، برخی با کارت شناسایی و دیگران هم از سایر روش‌های حضور و غیاب استفاده می‌کنند که هر کدام، مزایا و معایب خاص خود را دارند.
البته بر کسی پوشیده نیست که معایب برخی از روش‌ها مانند روش حضور و غیاب دستی، بسیار بیشتر از مزایای آن است.


اکثر مدیران در خرید سیستم‌های حضور و غیاب دچار اشتباه بزرگی می‌شوند. اشتباه آنان هم این است که تصور می‌کنند کار با خرید دستگاه حضور و غیاب تکمیل می‌شود و اصل کار خرید دستگاه حضور و غیاب است (!) درحالی که این مدیران نمی‌دانند دستگاه‌های حضور و غیاب تنها عناصری فیزیکی برای ثبت وضعیت تردد کارکنان هستند و قسمت عمده و اصلی کار، در نرم افزار حضور و غیاب انجام می‌پذیرد.
پیدا کردن نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان، اصلا کار سخت و مشکلی نیست!
کافی است که کمی در اینترنت سرچ کنید و بعد نرم افزار مورد نظر خودتان را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.
اما این همه ی راه نیست.
گاهی اوقات زرنگ بازی آنقدرها هم که به نظر می‌رسد جذاب و راحت نیست و فقط وقت شما را بیشتر تلف می‌کند و دست آخر هم ممکن است بخاطر بروز خطاهایی از جانب نرم افزار، ناچار به پرداخت هزینه‌ای سنگین‌تر به کارکنان شوید.
آن‌وقت است که خواهید فهمید، دست در جیب کردن و پرداخت هزینه‌ای معقول و منطقی، می‌تواند چقدر به سودتان تمام شود!
در این مقاله و مقاله‌های بعدی سعی ما بر این است که شما را با انواع دستگاه‌های حضور و غیاب و حدود قیمت آن‌ها آشنا کنیم، مزایا و معایب هر دستگاه را بگوییم و ویژگی‌های دستگاه حضور و غیاب را به طور کامل شرح دهیم تا بتوانید بهترین دستگاه را انتخاب و خرید نمایید
حال بگذارید گشت و گذاری در دنیای قیمت های دستگاه‌های حضور و غیاب داشته باشیم و اطلاعات پایه‌ای را خدمت شما عرض کنیم:
اگر به تازگی تصمیم گرفته باشید این دستگاه را تهیه کنید؛ احتمالا از تعدادی از شرکت‌های به نام و مشهور داخلی یا وارد کننده، پیش فاکتورهایی گرفته‌اید و حدود قیمتی در دست دارید.
حدود قیمت دستگاه‌های حضور و غیاب چینی از ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون تغییر می‌کند. این حدود قیمت در بین سازنده‌های داخلی دستگاه حضور و غیاب، از ۲.۵ تا ۴.۵ میلیون متغیر است.
یعنی سازنده‌های داخلی به وضوح دستگاه خود را گران‌تر عرضه می‌کنند. حال می‌خواهیم بررسی کنیم که این تفاوت قیمت (که کم هم نیست) آیا برای مدیر توجیه اقتصادی دارد یا باید همان دستگاه‌های چینی را تهیه کند.
اولا همان‌گونه که به بیشتر ایرانی‌ها ثابت شده است؛ کالاهای وارداتی چینی از کیفیت مطلوب و خوبی برخوردار نیستند و پس از گذشت مدتی از عمر کوتاهشان، کارآیی خود را از دست می‌دهند و بی‌استفاده می‌شوند.
دوما به دلایلی که در بالا خدمتتان عرض کردیم: نداشتن قابلیت ارتقا و توسعه‌ی محصول و فروش دستگاه حضور و غیاب تحریم‌ها، گزینه‌ی خرید محصول چینی به کلی منتفی می‌گردد.
سوما اگر شما بتوانید دستگاه حضور و غیاب کارآمدی برای سازمانتان تهیه کنید (حتی با قیمتی نسبتا بالا) در طول مدت زمان کوتاهی، به میزان ۱۰% تا ۱۵% در هزینه‌های حقوق و دستمزد خود صرفه‌جویی می‌کنید و این صرفه‌جویی، هزینه‌ی دستگاه را در چندماه به شما بازمی‌گرداند.
چهارما دستگاه‌های ایرانی دارای منوی فارسی و کلیدهای کاربردی فارسی برای ماموریت، مرخصی و گزارشات می‌باشند و کارکردن را برای پرسنل با هر سطح تحصیلات راحت می‌کند.
در حقیقت خریدن یک دستگاه خوب، یک سرمایه‌گذاری بلند مدت با نرخ بازگشت سرمایه‌ی کوتاه است.
پس با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد؛ به دنبال خرید ارزان‌ترین دستگاه نباشید و دستگاهی را تهیه کنید که مطلوب‌ترین خدمات را به شما ارائه دهد. زیرا با تمرکز بر خرید ارزان‌ترین دستگاه، بی‌برو برگرد، با پشیمانی مواجه می‌شوید.

Report this page